NABÍDKA KROUŽKŮ

Zájmové kroužky

Keramika

Není lepší kroužek pro rozvoj jemné motoriky, která je tak potřeba při vstupu do základní školy, kde děti často ztrácejí sebevědomí při nezdarech psaní prvních písmenek. Děti se zde seznámí s několika keramickými technikami.

Flétničky

,,Co Čech, to muzikant“ – seznámíme děti s prvním hudebním nástrojem, který je v tomto raném věku pro děti nejvhodnější. Děti se naučí nejenom zahrát první tóny oblíbené písničky, ale mohou získat lásku k hudbě na celý život.

Pěvecký

A nejenom hraním na flétničky mohou děti získat vztah k hudbě, ale také vlastní interpretací, návyku správného nasazení tónu, ohleduplnosti ke kamarádům, společné radosti ze společného úspěchu.

Dramatický a taneční

Necháme plně rozvinout osobnost dítěte, povedeme ho ke správné rétorice, vyjadřování, spolehnutí se na své kamarády i sama na sebe.  Celoroční práci v tomto kroužku předvedou děti vždy divadelním vystoupením při příležitosti významných dnů, jako jsou Vánoce, slavnostní ukončení školního roku, svátek Matek aj.

Sporťáček

A ten, kdo nebude aktivitami ve školce unaven, může rozvíjet svého sportovního ducha v tomto kroužku, který se zaměří na zdatnost a odolnost dětí, na jejich celkový tělesný rozvoj, dobrému vztahu k pohybu.

Jóga s rodiči

Děti se naučí zdravému pohybu, dýchání a využijí aktivně čas odpočinku. Zapojit do kroužku se budou moci i jejich rodiče.

Chytré hlavičky – Všeználek – Malý  badatel ?

V tomto kroužku se děti zaměří na ,,bádání“ a ,,zkoumání“ přírodních jevů ve svém okolí. Budou se starat o společné zvířátko, sbírat a pěstovat rostlinky a začnou si například vytvářet svůj herbář.

Není lepší učení, než vlastní poznání.

Evropská podpora

Evropská podpora

C.I.E.L. MŠ 22 - projekt spolufinancován Evropskou unií....

Nabídka kroužků 2019/2020

Hudebně- pohybový, Výtvarný, Šikovné ručičky, Jazyková chvilka

Plánované akce MŠ Hobík

Noční spaní ve školce

MŠ Hobík nabízí noční spaní ve školce. Noční spaní bude probíhat po domluvě od 17. 00 hod. do 9.00 hod. následujícího dne.
HOME Dětské Centrum Hobík

Created by © 2013/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign